5 komentarzy nt. “WEST IS THE BEST. W TORONTO.

 1. W zasadzie to perfekcyjny wpis i można by tylko kadzić, ale zastanawia mnie czy po twojej relacji można by pokochać Toronto?
  Mimo świetnych zdjęć i super opisów chyba nie. Proszę, nie planuj już wyjazdów w zimie ( no chyba że w Alpy ). To miasto bez ludzi i z brudnym śniegiem na prawdę nie przyciąga. Świetnie potrafisz portretować ludzi a tego tutaj brakuje i nawet nie pomagają świetne foty streetartu.
  Za bardzo się czepiam a wzasadzie nie ma czego, chyba brakuje mi palm ;D
  Hej Magda, dzięki za super zdjęcie dworca kolejowego. Inne faworyty to pani o zielonych włosach i japońska restauracja, no i oczywiście Mariola.
  Pozdrawiam

  1. Masz rację z tą zimą. Faktycznie przez te mrozy, na ulicach było trochę za mało życia. Ale i tak nie żałuję tego wyjazdu, choć jak będę się wybierać do NY, to na pewno nie w grudniu/styczniu.

  1. Hehe, śmietniki że tak powiem, weszły już do kanonu ? A co do brzydkich słów, to zapewniam Cię, że na sto procent jeszcze się na tym blogu pojawią ?

 2. Oczywiście warto było i post jest dobry i interesujący.
  Ja chciałem tylko powiedzieć, że jak się patrzy na zdjęcia z Bac Ha to chciałoby się tam od razu pojechać, a Toronto hmm …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *